ShowBizzz

Nuk fshihet më, konkurrenti i “Përputhen” bën publike lidhjen

Erion Aga i njohur nga pjesëmarrja e tij në emisionin e dashurisë “Përputhen” ka publikuar një foto në ‘Instagramin’ e tij.

Aga shihet në krahë një vajzë, e më ketë detaj la të kuptojë se nuk është vetëm, dhe ka gjetur personin e zemrës, shkruan “Kosovarja”.

Kujtojmë së pjesëmarrja e tij në programin e dashurisë ngjalli shumë polemika

Foto e publikuar nga vet konkurrenti: