Olta Gixhari do të jetë pjesë e “Big Brother Vip 3”?

Ditën e sotme Olta ka postuar një ‘Ask’ në Instastory ku ndjekësit i kanë drejtuar pyetje të shumta dhe një ndër tyre ka qenë lidhur me edicionin e tretë të “BBV”.

Olta ka treguar se një nga pyetjet e shpeshta që i bëhen është nëse do të jetë pjesë e “BBV3” dhe më në fund është përgjigjur

Olta do jesh tek “BBV3”?”, e pyeti ndjekësi, të cilit aktorja iu përgjigj: Hahaha pyetje kampione.Related Articles

Back to top button