Pamje nga pushimet luksoze të Learta Jakupit

Learta Jakupi pushimet e verës ka vendosur t’i kaloj nën frymën e familjes së saj të ngushtë.

Ajo në ‘Instagramin’ e saj ka publikuar disa foto ku shihen fëmijët e saj dhe vendi ku ata po qëndrojnë, shkruan “Kosovarja”.

Pamje të bukura ka publikuar nga Kemer i Turkisë.

Kujtojmë ajo pak ditë më parë publikoj momente nga ditëlindja e të birit të saj Matin, të cilat u komentuan shumë nga media rozë.Related Articles

Back to top button