ShowBizzz

Sara Berisha dhe Dj PM prindër më shpejt se ç’kishit menduar

Dj Pm është gati të bëhet baba. Pajtim Krasniqi ose siç njihet ndryshe PM  ka zhvilluar një bisedë me ndjekësit e tij në Instagram.

Ai është pyetur nëse është gati të bëhet baba. PM ka surprizuar të gjith teksa është shprehur se është shumë afër që të bëhet prind.

“A je gati te behesh baba se shoket te jane bere hahaha”, ishte pyetja drejtuar atij. “Shume afer bile”, u pergjigj PM.

Sara Berisha dhe Dj PM prindër më shpejt se ç'kishit