ShowBizzz

Sara Berisha shtatzënë? Dj Pm sapo i bëri të gjithë të dyshojnë

Sara Berisha dhe Dj Pm janë një nga çiftet e krijuara brenda “Big Brother Vip Albania” e që romanca e tyre vijon edhe jashtë saj.

Ato ndajnë shpesh herë foto në rrjetet sociale, e të gjithë pyesin se kur do ndërmarrin hapa të tjera, si bashkëjetesë apo edhe fëmijë. E kjo pyetje iu bë edhe në “ask me question”.

“Shumë afër bile”– shkroi Pm duke shtuar dyshime se mos vallë dyshja janë duke menduar të marrin këtë hap të rëndësishëm në marrëdhënien e tyre.

Kujtojmë se Dj Dagz dhe Einxhel Shkira janë po ashtu çift i krijuar brenda këtij reality-show që tashmë janë prindër.