ShowBizzz

Xhensila Myrtezaj paralajmëron bashkëpunimin e shumëpritur

Xhensila Myrtezaj është një këngëtare shumë e pëlqyer nga publiku.

Këngët e saj numërojnë miliona klikime vetëm pak ditë pas publikimit.

Dy projektet më të fundit muzikore nga Xhensila kanë qenë dy bashkëpunime, ai me Klajdi Harunin që u këndua për herë të parë ‘live’ në finalen e madhe të ‘BBV 2’ dhe më i fundit që u publikua para një muaji në duet me Majk ‘T’i fala’.

Ajo po sjell projektin e saj “Pina pina”, në bashkëpunim me Varrosin