ShowBizzz

Blero e konfirmon lidhjen e re, por kush vajza në të cilën është dashuruar?

Blero ishte i ftuar mbrëmë në emisionin e verës në T7, “Era Verë”. Ai foli për muzikë dhe jetën e tij private, e cila është tejet e përfolur në median rozë.

Blero disa herë është komentuar pēr një lidhje të re, pas disa postimeve në rrjete sociale.

Ai mbrëmë konfirmoj se është në lidhje të re dhe tha se po e jeton jetën me shumë dashuri.

Por, kush është vajza me të të cilën Blero është në lidhje?