ShowBizzz

Çfarë ndodhi? Olsi Bylyku shfaqet në billboardin e “Times Square”, në New York

Një ëndërr e bërë realitet! E tillë ka qenë për Olsi Bylykun shfaqja e tij në ekranin e madh të ‘Times Square’ në New York.

Video e artistit shqiptar është shfaqur në ekranin gjigand para mijëra turistëve të cilët vizitojnë New Yorkun.

Ka qenë vetë Olsi i cili ka ndarë me ndjekësit këtë ëndërr të tij të bërë realitet tashmë. Në video Olsi shihet teksa shfaqet në Times Square dhe poshtë shkruhet emri i tij i Instagramit.

“Live from Times Square Neë York…

Ëndërr!” shkruan Olsi.

View this post on Instagram

A post shared by Olsi Bylyku (@olsibylyku1)