ShowBizzz

Dy Adelina në një vend, habit ky detaj

Adelina Emini dhe Adelina Hasani, kanë pozuar së bashku në një emision televiziv.

Adelina Emini ishte e ftuar te Adelina Hasani ku ndau fotografinë “AdelinAt”.

Detaji që mori gjithë vëmendjen është se njëra ishte e veshur me të kuqe e tjetra me të zeza.

Me plan apo jo, të dyja shkëlqejnë së bashku, shkruan “Kosovarja”.