ShowBizzz

Hamëz Jashari beqari më i lakmuar në Kosovë, ja pse

Hamëz Jashari është një nga djemtë simpatik të familjes legjendare në Prekaz.

Ai me postimet që bën në rrjete sociale merr koment të ndryshme, ku me bukurin e tij mori zemrat e shumë vajzave.

Ai së fundmi kaloi pushimet në Ulqin, ku ndau momente të ndryshme nga atje,shkruan “Kosovarja”.

Ai mbanë me krenari emrin dhe mbiemrin e të parëve të tij.