ShowBizzz

Kiara Tito dhe Luiz Ejlli pozojnë të lumtur nga Shkodra

Ata nuk ka dyshim se momentalisht janë një nga çiftet më të pëlqyera shqiptare.

Bëhet fjalë për Luiz Ejllin dhe Kiara Titon, të cilën nisën romancën e tyre të dashurisë gjatë kohës sa ishte në Big Brother VIP Albania 2.

Përkundër sfidave që kaluan, ata tani po vazdojnë të jenë të lumtur, e në çdo moment pranë njëri-tjetrit.

Image
Kiara Tito dhe Luiz Ejlli

Ka qenë së fundmi prezantuesja e njohur që ka shpërndarë një fotografi përkrah fituesit të Big Brother.

Imazhi i tyre është realizuar në qytetin e Shkodrës, nga edhe vjen këngëtari 38 vjeçar.