ShowBizzz

Megi Pojani ngacmon imagjinatën me fotot e fundit

Megi Pojani njihet për foto dhe poza provokative.

Por, kjo e fundit ishte krejtëshisht ndryshe.

Megi publikoi disa foto me bikni me pamje nga bregdeti, por fokusin në foto e kishte trupi saj që u komentua nga të gjithë ndjekësit.

Image
Megi

Një një jaht luksoz duke shijuar ditët e nxehta të verës Megi mori me mijëra pëlqime, dhe komente pozitive.