ShowBizzz

Semi Jupaj dhe Kaltrina Ajeti inspirohen nga njëra tjetra për modelin e flokëve

Semi Jupaj dhe Kaltrina Ajeti janë dy figura mjaftë të njohura për publikun e gjerë.

Të dy personazhet në fjalë janë aktive në rrjete sociale, shkruan Kosovarja.

Por, nga postimet e tyre ndjekësit kanë vërejtur një fakt.

Këngëtarja dhe gazetarja e njohur kanë të njëjtin model të flokëve.

Se cila e ka inspiruar tjetrën ende nuk dihet, por një gjë e kemi të sigurt, që ky stil i flokëve po i shkon shumë mirë dhe Semit dhe Kaltrinës.