ShowBizzz

Shikojeni Bucin si dasmorë që i “kallte” dasmat

Ylli Dervishi i njohur edhe si Buci u bë pjesë e edicionit të dytë të Big Brother VIP Kosova. Ai…

Read More »
ShowBizzz

“E puthte dhe i afrohej”, publikohet video ku Shqipja i kërkon Ganiut të largohet

Shqipja mbrëmë tha se është ndjerë vazhdimisht në ankth nga Gania, sepse ai i afrohej vazhdimisht. Sipas saj ai këtë…

Read More »
ShowBizzz

Hyri me taka dhe përfundoi me këpucë, çfarë ndodhi me Jonida Vokshin gjatë transmetimit të BBV Kosova?

Gjatë transmetimit të BBV Kosova u vu re një detaj tek moderatorja Jonida Vokshi. Hyrja e saj në nisje të…

Read More »
Lajme

FOTOT: Këta janë drejtorët e Bashkisë së Tiranës dhe zyrtarët që u arrestuan nga SPAK

Pesëmbëdhjetë urdhër-arreste janë firmosur nga Gjykata e Posaçme, me kërkesë të SPAK për inceneratorin fantazmë të Tiranës. Edhe përse kjo…

Read More »
Lajme

“Xhoda” rrëfen aksidentin e trishtë të prindërve, ata e surprizojnë në kërcim (VIDEO)

Aktori i njohur i humorit, Irgen Çela ka rrëfyer mbrëmjen e djeshme në emisionin “Dancing with The Stars” për aksidentin…

Read More »
Lajme

Edita Shkreli betohet ne New York

Edita Shkreli, profesoresha dhe avokatja shqiptare me një karrierë të pasur në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, është betuar dje…

Read More »
ShowBizzz

Fifi ngjitet në tavolinën e jurisë dhe i drejtohet publikut në DWTS: Më votoni sepse juria nuk po më do

Këngëtarja Filloreta Raçi – Fifi la gjurmë të padiskutueshme në natën e fundit të spektaklit “Dancing With The Stars” me…

Read More »
Lajme

SHBA “veto” rezolutës së OKB-së për armëpushim të luftës në Gaza

SHBA ia kanë vënë veton rezolutës së Këshillit të Sigurimit të Organizatës së Kombeve të Bashkuara për “armëpushim të menjëhershëm…

Read More »
Horoskopi

3 shenjat e horoskopit që janë të prirura për t’u bërë sipërmarrëse

Shenjat e horoskopit kanë të mirat dhe të këqijat e tyre. Sot, do të të tregojmë 3 shenjat që kanë…

Read More »
ShowBizzz

Kush u eliminua mbrëmë nga gara e “DWTS”?

“DWTS”, po afrohet drejt finales së madhe. Mbrëmjen e djeshme të gjithë VIP-at, përveç se kanë kërcyer, kanë treguar historitë…

Read More »
Back to top button